Kariéra - volná místa

Pozice: Obchodní zástupce pro oborový katalog Svet-automobilu.cz

Termíny pro školení nových zájemců na pozici Obchodní zástupce:

Školení probíhají pravidelně každý týden, ve dnech úterý a čtvrtek, vždy od 10.00 do 12.00 ve městě Prostějov

Pro rezervaci školení klikněte zde: do předmětu uveďte datum, kdy máte zájem o školení

Hledáme externí spolupracovníky na pozici obchodní zástupce portálu.

Práce spočívá v aktivním vyhledávání nových zákazníků a jednání s nimi, udržování vztahu, tvorbě a plánování vhodných firemních kampaní pro tyto klienty.

Pracovní náplň:

  • aktivní prodej služeb portálu Svět automobilů, na základě přímého oslovení klienta
  • konzultace a návrhy reklamních kampaní pomocí marketingových nástrojů serveru Svet automobilu
  • prohlubování spolupráce se stávajícími klienty
  • spolupráce v rámci regionálního teamu

Požadujeme:

  • ŘP sk. B
  • cit pro obchod a aktivní přístup k zákazníkům
  • zkušenosti s prodejem vítány
  • výborné komunikační schopnosti
  • schopnost naslouchat a ochota pomoci zákazníkům
  • dobrou znalost práce na PC
  • samostatnost a zodpovědnost
  • chuť spolupracovat
  • vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • zajímavou práci
  • vhodné i jako brigáda
  • řízení vlastního času
  • možnost podílet se na zajímavých a ambiciózních projektech
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • trénink obchodních dovedností
  • profesionální a kariérní růst

 Pozice hledáme pro lokality v ČR:

  • Praha
  • Kraj Středočeský
  • Kraj Jihočeský
  • Kraj Plzeňský
  • Kraj Karlovarský
  • Kraj Ústecký
  • Kraj Liberecký
  • Kraj Královéhradecký
  • Kraj Pardubický
  • Kraj Vysočina
  • Kraj Jihomoravský
  • Kraj Olomoucký
  • Kraj Zlínský
  • Kraj Moravskoslezský

V případě zájmu o výše uvedenou pracovní pozici nás kontaktujte zde.

Informujeme

Registrujte svou firmu výhodně

Akce katalogu firem.

V termínu od 01.2.2013 do 28.2.2014 registrace vaší firmy pouze za 690,- Kč na rok. Využijte tuto akci a zařaďte výhodně svou firmu mezi ostatní firmy segmentu auto-moto.

Registrovat se můžete zde

Případně nás kontaktujte zde
info@svet-automobilu.cz

Prostor pro vás

Dejte vědět o vašich výrobcích, službách, nebo zboží auto-moto. Spustili jsme novou službu promočlánky a umožníme vám tak seznámit naše čtenáře se zajímavými novinkami na českém trhu.

Máte li zájem, informujte nás na našem emailu info@svet-automobilu.cz

Soutěž o tisícové poukázky

Řidička dne - zúčastněte se soutěže

Zaregistrujte se a vyhrajte v soutěži, jako Řidička dne.

Vaši fotografii ohodnotí tříčlenná odborná porota, a pokud vám bude přát štěstí, získáte jednu z několika tisícových poukázek na libovolný nákup v hypermarketu Tesco.

Nejlepší a vylosované fotografie budou po dohodě zařazeny i do nově připravované rubriky Řidička měsíce.

Fotografie týdne

Máte foto vašeho vozu a chcete se s ním pochlubit na tomto místě? Pošlete nám fotografii. Ty nej odměníme hodnotným dárkem a uveřejníme na tomto místě.

Fotografie zasílejte na info@svet-automobilu.cz

Sériové Scirocco

Mercedes Benz - třídy E

Hračky, hry a zcela průlomové nápady pro nadšence Ferrari.

Pracovní příležitosti

Chcete pracovat v našem kolektivu? Hledáne nové spolupracovníky na těchto pozicích.

Obchodní zástupce katalogu firem Svět Automobilů

Podrobnější informace naleznete zde

TOPlist
banner125x125-1.gif, 0 kB